KONST / Litografier / Färglitografi 13603182
nr 1360 3182
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Färglitografi, Théo Tobiasse (f. 1927), "Notre Dame de Paris". Signerad, numrerad 85/175, bladets mått: 45x55,5
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 16 november 2020
kl 19:38:54
800 kr
900 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse